SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 989 €
(2 114 € / m²)
Verkoop
2
1
70 m²
Zábřeh

slaapkamer2
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BYT 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci o velikosti 74m2.
Nabízíme k prodeji byt 2+1, který se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě o dvou ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Zábřeh
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Comfort reality CZ, s.r.o.

Ing. Jaromír Novotný