SUPA24
Overig
Overig
Overig
180 994 €
(2 662 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Nedbalova, Ústí nad Labem

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Prodej luxusního bytu 3+1 v srdci Bukova, bydlení v zeleni a soukromí.
Hledáte kombinaci klidného bydlení v prestižní čtvrti, moderního designu a v...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Nedbalova, Ústí nad Labem

Openbare voorzieningen

Hanauer reality s.r.o. HANAUER REALITY S.R.O.

Tomáš Hanauer