SUPA24
Overig
Overig
Overig
316 605 €
(2 878 € / m²)
Verkoop
5
1
110 m²
Resslova, Ústí nad Labem

slaapkamer5
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte bydlení, které v sobě spojuje velkorysý prostor vily a pohodlí bytu? Nabízíme vám ke koupi naprosto ojedinělý byt v osobním vlastnictví o disp...

Vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 39dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Resslova, Ústí nad Labem
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Martin Pala