SUPA24
Overig
Overig
Overig
236 367 €
(3 283 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Čeloudova, Třebíč

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Hledáte byt v nejžádanější lokalitě Třebíče, který si můžete vytvořit přesně podle svých představ? Právě jste ho našli. Nabízíme slunný byt 3+1 o rozl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Čeloudova, Třebíč
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RK Real Gold

Mgr. Ivana Fialová