SUPA24
Overig
Overig
Overig
129 632 €
(2 593 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Banskobystrická, Šumperk

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Hledáte útulné bydlení nebo skvělou investiční příležitost? Nabízíme vám ke koupi byt 2+kk o velikosti 50 m², který se nachází v 1. patře na ulici Ban...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Banskobystrická, Šumperk

Openbare voorzieningen

ProfitLine Reality & Finance

Lenka Zittová