SUPA24
Overig
Overig
Overig
92 653 €
(1 782 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Křižíkova, Sokolov

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme Vám prodej útulného bytu o dispozici 2+1 s balkonem o celkové podlahové ploše 52 m², který se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu v...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 43dagen
Bijgewerkt: 43dagen

Plaatsen

Křižíkova, Sokolov
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Pourová reality

Štěpánka Pourová