SUPA24
Overig
Overig
Overig
143 561 €
(3 501 € / m²)
Verkoop
3
1
41 m²
Pod Záhořím, Prostějov

slaapkamer3
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Byt se nachází v klidné lokalitě v pěší dostupnosti centra města na ul. Pod Záhořím. Jedná se o kolmou ulici k ul. Určická. V blízkosti je nový park (...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Pod Záhořím, Prostějov

Openbare voorzieningen

CM reality, s.r.o.

Blanka Foretková