SUPA24
Overig
Overig
Overig
369 706 €
(6 061 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Černokostelecká, Praha-Štěrboholy

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme na prodej byt 3+kk, osobní vlastnictví, s balkónem a sklepem o celkové velikosti 61 m2, lokalita Praha 10 - Strašnice, ul. Černokostelecká. D...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Černokostelecká, Praha-Štěrboholy
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HVB Real Estate s.r.o.

Adam Průša