SUPA24
Overig
Overig
Overig
254 898 €
(7 497 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Zenklova, Praha 8

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji velmi příjemný a tichý byt 2+kk ve 3. patře, o celkové rozloze 34 m2 v rohovém činžovním domě, který prošel kompletn...

Parameters

Gegenereerd door AI

Apart toiletDouchecabineHouten vloerNa reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Zenklova, Praha 8
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Ing. Ludmila Janočková - Ing. Ludmila Jánočková