SUPA24
Overig
Overig
Overig
452 918 €
(6 291 € / m²)
Verkoop
4
1
72 m²
Za Mosty, Praha 9

slaapkamer4
vlak72 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

V rámci nového komorního rezidenčního projektu Bydlení mezi vrchy v klidné části Prahy 9 nabízíme nadstandardně řešený byt 4+kk s orientací na jih a v...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Za Mosty, Praha 9

Openbare voorzieningen

OK REAL ESTATE s.r.o.

Petra Kozlová