SUPA24
Overig
Overig
Overig
295 818 €
(5 581 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
V Zálomu, Praha 4

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 53 m², situovaný ve 3. patře udržovaného cihlového domu v oblíbené části Prahy 4 – Nusl...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

V Zálomu, Praha 4
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RK Evropa

Jan Bahorec