Lijst met aanbiedingen
16
16
16
762 609 €
(5 084 € / m²)
Verkoop
4
1
150 m²
Škrétova, Praha 2
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
4
vlak
150 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Naše společnost Vám zprostředkuje prodej prostorného světlého bytu 4kk v žádané lokalitě v Praze.
Popis bytu:
Velký byt nabízí komfortní dispozici ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
G - Extreem verspillend
gebouwtype:
Metselwerk
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Škrétova, Praha 2
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.