SUPA24
Overig
Overig
Overig
324 785 €
(4 449 € / m²)
Verkoop
3
1
73 m²
Běluňská, Praha 20

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Exkluzivně nabízíme ke koupi byt 3+1 se zasklenou lodžií o celkové výměře 73,4 m² v ulici Běluňská, Praha 9 – Horní Počernice.
Byt se nachází v 8. pa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Běluňská, Praha 20
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Darina Smetanová - Pracovní doba: PONDĚLÍ - PÁTEK OD 9:00-17.00 HOD