SUPA24
Overig
Overig
Overig
246 662 €
(9 866 € / m²)
Verkoop
1
1
25 m²
Perunova, Praha 3

slaapkamer1
vlak25 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exkluzivní 1+kk po rekonstrukci v srdci Vinohrad.

Hledáte prémiové startovací bydlení, stylové pražské zázemí nebo investici, která neztrácí hodnotu?...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Perunova, Praha 3

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOSTI s.r.o.

Ing. Simona Kempná