SUPA24
Overig
Overig
Overig
361 341 €
(5 646 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Bellušova, Praha 13

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji světlý a moderně řešený družstevní byt 2+kk po kompletní rekonstrukci o celkové výměře 64 m² s prostornou zasklenou lodžii o velik...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Na reconstructieKeukenapparatuurApart toiletSlimme apparaten

Ander
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Bellušova, Praha 13

Openbare voorzieningen

Domov - realitní společnost s.r.o.

Mgr. Zuzana Rosenbergová