SUPA24
Overig
Overig
Overig
287 492 €
(5 529 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Káranská, Praha 10

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji velmi příjemný a světlý družstevní byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 54,2 m² (užitná plocha 52,2 m²), který se nachází ve 4. na...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Káranská, Praha 10

Openbare voorzieningen

QARA s.r.o.

Adéla Dvořáková