SUPA24
Overig
Overig
Overig
209 808 €
(3 384 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Zábělská, Pilsen

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte příjemné bydlení s výbornou dostupností, dostatkem zeleně a možností pohodlného parkování? Nabízíme k prodeji světlý byt 2+1 situovaný v 6. na...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Zábělská, Pilsen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RK Evropa

Jan Zedníček