SUPA24
Overig
Overig
Overig
152 140 €
(3 043 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Dr. Martínka, Ostrava

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií, podlahové ploše 50m² na ulici Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce.

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Dr. Martínka, Ostrava

Openbare voorzieningen

AZET Reality

Marek Ďuriš