SUPA24
Overig
Overig
Overig
94 555 €
(1 525 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Michalská, Ostrava

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1, která je vymezena v rodinném domě na adrese Michalská 855 v Ostravě. Nemovitost se nachází v klid...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Michalská, Ostrava

Openbare voorzieningen

Comfort reality CZ, s.r.o.

Marek Bijok