SUPA24
Overig
Overig
Overig
390 143 €
(3 863 € / m²)
Verkoop
2
1
101 m²
Masná, Ostrava

slaapkamer2
vlak101 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatna reconstructie
kelderJa
terrasJa

Beschrijving

Nabízíme k prodeji jedinečný, nadstandardně řešený byt o dispozici 2+kk s šatnou a terasou, situovaný v centru Ostrava na ulici Masná.

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 51dagen

Plaatsen

Masná, Ostrava

Openbare voorzieningen

SPECIAL REALity s.r.o.

Ing. Sandra Špunarová