SUPA24
Overig
Overig
Overig
65 475 €
(1 284 € / m²)
Verkoop
2
1
51 m²
Masarykova třída, Orlová

slaapkamer2
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o celkové ploše 51 m², nacházející se na ulici Masarykova třída 948 v Orlové-Lutyni.
Byt je umístěn v 8. nadzemním podlaží ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 44dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Masarykova třída, Orlová

Openbare voorzieningen

OKF REALITY investiční, s.r.o.

Mgr. Michal Prőll / jednatel