SUPA24
Overig
Overig
Overig
192 848 €
(2 716 € / m²)
Verkoop
3
1
71 m²
Antonína Sovy, Opava

slaapkamer3
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízím Vám moderně zrekonstruovaný byt 3+1 s balkónem v klidné lokalitě Antonína Sovy. Tento světlý a prostorný byt se nachází na 1. nadzemním podlaž...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Antonína Sovy, Opava
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Nikola SUKENÍKOVÁ, DiS. - JOLK REALITY / JOLK invest s.r.o.