SUPA24
Overig
Overig
Overig
185 100 €
(2 343 € / m²)
Verkoop
3
1
79 m²
U Fortny, Opava

slaapkamer3
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

!!! REZERVACE!!! Nabízíme k prodeji prostorný byt v centru o dispozici 3+1 a podlahové ploše 79 m², který se nachází ve 4. nadzemním podlaží cihlového...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 46dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

U Fortny, Opava

Openbare voorzieningen

1. opavská realitka s.r.o. - Ondřej Veselý

Jana Martínková