SUPA24
Overig
Overig
Overig
61 318 €
(2 358 € / m²)
Verkoop
1
1
26 m²
Jana Kubelíka, Most

slaapkamer1
vlak26 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný byt v ulici Jana Kubelíka v Mostě. Byt je v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a má podlahovou plochu 27 ...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 185dagen
Bijgewerkt: 171dagen

Plaatsen

Jana Kubelíka, Most
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

LeoReal spol. s r.o.

Martin Kováč