Lijst met aanbiedingen
7
7
7
87 240 €
(1 479 € / m²)
Verkoop
3
1
59 m²
únikové schodiště, Moravany
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
3
vlak
59 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Sprzedaż mieszkania Nowa Ruda-Słupiec, ulica Wojska Polskiego.
Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 59 m²,zlokalizowane na parterz...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Na reconstructie
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Leeftijd van het aanbod:
478dagen
Bijgewerkt:
433dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
únikové schodiště, Moravany
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.