SUPA24
102 780 €
(1 658 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Okružní, Meziboří

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Převod členských práv byt 3+KK, 62 m, Meziboří, ul. Okružní

Cena: 2 250 000 Kč

Hledáte dostupné bydlení s dostatkem prostoru a klidnou lokalitou?

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Okružní, Meziboří

Openbare voorzieningen

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Jiří Liesner