SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht
Woonkamer; renovatie nodig, houten vloer, natuurlijk licht, uitzicht
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, renovatie nodig
118 938 €
(2 163 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
Skalníkova, Mariënbad

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Máme pro Vás další zajímavý byt k prodeji, byt 2+1, 57 m² před rekonstrukcí v Mariánských Lázních. Byt je situovaný do 2.patra cihlového domu bez výta...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 68dagen
Bijgewerkt: 68dagen

Plaatsen

Skalníkova, Mariënbad
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Andrea Vnoučková - Andrea Vnoučková