SUPA24
Overig
Overig
Overig
184 894 €
(2 982 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
17. listopadu, Litomyšl

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý byt 2+1(62m2 podlahové plochy) v osobním vlastnictví ,nacházející se v příjemné a vyhledávané lokalitě historické...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

17. listopadu, Litomyšl

Openbare voorzieningen

DomyByty.com, s.r.o.

Ilona Hlaváčková