SUPA24
Overig
Overig
Overig
196 922 €
(2 188 € / m²)
Verkoop
3
1
90 m²
Letovice

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme převod družstevního podílu k bytu 3+kk, obec Chlum u Letovic.

Majitel bytu v současné době žádá o převod...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Letovice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

David Langr - ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.