SUPA24
Overig
Overig
Overig
162 483 €
(3 611 € / m²)
Verkoop
1
1
45 m²
Na Lužci, Lázně Bohdaneč

slaapkamer1
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatna reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi světlý byt o dispozici 1+1 (45 m²) s balkonem, který prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí (nové rozvody elek...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Na Lužci, Lázně Bohdaneč

Openbare voorzieningen

DomyByty.com, s.r.o.

Ilona Hlaváčková