Lijst met aanbiedingen
14
14
14
94 570 €
(1 550 € / m²)
Verkoop
2
1
61 m²
Hornická, Jirkov
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
61 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nabízíme Vám k prodeji byt 2 + 1 s lodžií, v osobním vlastnictví, o celkové výměře 61 m2.
Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí panelového d...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Loggia
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen