SUPA24
Overig
Overig
Overig
149 804 €
(3 329 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Jana Čapka, Frýdek-Místek

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Byt je možné převést do osobního vlastnictví, lze na něj čerpat hypotéku a prodává se včetně kompletního vybavení stačí se rovnou nastěhovat.

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Jana Čapka, Frýdek-Místek
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lukáš Kostrunek - RK.360.cz

Lukáš Kostrunek