SUPA24
Overig
Overig
Overig
213 351 €
(2 634 € / m²)
Verkoop
3
1
81 m²
Na Šancích, Chrudim

slaapkamer3
vlak81 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi prostorný byt o velikosti 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v Chrudimi v žádané a vyhledávané lokalitě....

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Na Šancích, Chrudim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Petr Čeřovský

Klára Francouzová