SUPA24
Overig
Overig
Overig
115 111 €
(2 172 € / m²)
Verkoop
1
1
53 m²
Husova, Chotěboř

slaapkamer1
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte výbornou investiční příležitost koupě bytu 1+1 v Chotěboři s jistým ziskem z pronájmu nebo hledáte menší byt přímo pro sebe v klidné části měs...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Husova, Chotěboř

Openbare voorzieningen

Bohuněk & Vaňková - Romana Vaňková

Jaroslav Bohuněk