SUPA24
Overig
Overig
Overig
201 601 €
(5 929 € / m²)
Verkoop
1
1
34 m²
Čeladná, Čeladná

slaapkamer1
vlak34 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exkluzivní prodej kompletně zařízeného bytu 1+kk na Čeladné.

Nabízíme k prodeji plně zařízený byt o výměře 34 m², který se nachází přímo v centru Čel...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Čeladná, Čeladná

Openbare voorzieningen

Smile Reality

Ing. Lenka Makovičková