SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 675 €
(2 786 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Býšť, Býšť

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatOriginele staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte ideální bydlení v klidné lokalitě se snadným přístupem k základním službám a přírodě? Nabízíme k prodeji byt 2+1 o obytné ploše 53 m², který s...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Býšť, Býšť
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RK Evropa

Petr Tichý