SUPA24
Overig
Overig
Overig
244 306 €
(4 610 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Košťálkova, Beroun

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exkluzivní bydlení v Berouně: Designový byt po nadstandardní rekonstrukci
Hledáte bydlení, kde se snoubí moderní estetika s nekompromisní kvalitou ma...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Košťálkova, Beroun
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Petr Landa - PROFIT REALITY Ltd. - organizační složka v ČR