SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
302 075 €
(1 777 € / m²)
Verkoop
2
2+
170 m²
ตําบลกมลา

slaapkamer2
vlak170 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This is a extra large two bedroom condo for sale set in a garden like surrounding. The unit has nice mountain views and a partial sea view from the m...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ตําบลกมลา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate