SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 159 044 €
(9 659 € / m²)
Verkoop
2
2+
120 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล

slaapkamer2
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Angsana Ocean View ResidenceA new ocean-view residences project is being offered for sale within the multi-faceted Laguna Phuket. These two and three...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate