Lijst met aanbiedingen
15
15
15
587 329 €
(7 831 € / m²)
Verkoop
1
1
75 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
75 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Elegant lakeside residence in Laguna Phuket, designed for relaxed luxury living. Thoughtful layout, premium construction quality, and access to one of
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
164dagen
Bijgewerkt:
44dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
50 lemons
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
50 lemons
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper