Lijst met aanbiedingen
15
15
15
93 953 €
(3 614 € / m²)
Verkoop
1
1
26 m²
ลายัน 1, ตําบลเชิงทะเล
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
26 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
A modern low-rise residential concept in Layan, designed as a green resort with lagoon pools, wellness spaces, and family-friendly amenities.
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
160dagen
Bijgewerkt:
75dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
ลายัน 1, ตําบลเชิงทะเล
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
50 lemons
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
50 lemons
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper