SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
27 002 €
(1 174 € / m²)
Verkoop
2
1
23 m²
บ้านไทรม้า, เทศบาลเมืองไทรม้า

slaapkamer2
vlak23 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : Lumpini Ville Pranangklao - Riverview
GPS : https://goo.gl/maps/Tp1F139cB8SdUu9j7
Station : MRT-Sai Ma
Listing ID : CX-120543

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

บ้านไทรม้า, เทศบาลเมืองไทรม้า
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property