SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
180 124 €
(4 868 € / m²)
Verkoop
1
1
37 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

AROM WONGAMATLocated in one of Pattayaa€™s finest beaches there is a new condo development featuring 4,820 sqm of luxuriously decorated and fully equ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate