SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
337 536 €
(2 722 € / m²)
Verkoop
2
2+
124 m²
นาเกลือ 18, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak124 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This 2-bed, 2-bath apartment sits on a high floor in a beachfront highrise in NaKlua, and comes fully furnished with a large living area, great views...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

นาเกลือ 18, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate