SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
137 258 €
(1 634 € / m²)
Verkoop
2
1
84 m²
จอมเทียน 7, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This 2 bedroom unit is on the 27th floor and is for sale fully furnished with a well fitted kitchen. It has a good size lounge and luxury bathroom an...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

จอมเทียน 7, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate