SUPA24
Overig
Overig
Overig
128 775 €
(2 183 € / m²)
Verkoop
1
1
59 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

59.35 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Zensiri Estate & Residences Jomtien Condo For Sale - ZSRJ03
Location: Soi Thepprasit 9 Alley, Jomtien, Pattaya

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co