SUPA24
Overig
Overig
Overig
100 029 €
(1 220 € / m²)
Verkoop
1
1
82 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

82 Sqm 1 Bedroom w/ Garden Views in Baan Suan Lalana Condominium Jomtien Condo For Sale - BSL16
Location: Soi Chaiyapruek, Jomtien, Pattaya
Bedroom: 1...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co