SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 714 €
(3 357 € / m²)
Verkoop
1
1
44 m²
พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

44.81 Sqm 1 Bedroom w/ Direct Pool Access in UNIXX South Pattaya Condo For Sale - UNIXX90
Location: South Pattaya, Pratumnak Hill Road
Bedroom: 1

Ander
Leeftijd van het aanbod: 52dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co