SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
69 672 €
(1 659 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
42 m²
พระตําหนัก 2, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover a fantastic opportunity to own a one-bedroom apartment in the sought-after Siam Oriental Garden 2 residence, located in the prestigious Pratu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 81dagen

Plaatsen

พระตําหนัก 2, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Thavorn Asia Property