SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
118 000 €
(3 688 € / m²)
Verkoop
2
1
32 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak32 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tento útulný moderní apartmán o velikosti 35 m² se nachází ve 20. patře luxusního rezidenčního komplexu ve vyhledávané čtvrti Wongamat. Nabízí nádhern...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 90dagen
Bijgewerkt: 90dagen

Plaatsen

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski